Infinity Blade

Infinity Blade 1.4.1

Epicka i niekończąca się batalia

Zalety

  • Niesamowita grafika
  • Wygodne i nowatorskie sterowanie
  • Wciągające pojedynki
  • Nie wystarczy szybko machać mieczem, trzeba myśleć

Wady

  • Liniowa rozgrywka

Doskonały
9

Infinity Blade to gra akcji rozgrywana w środowisku fantasy. Toczymy ekscytujące pojedynki na miecze z kolejnymi przeciwnikami, zdobywając doświadczenie i ulepszając ekwipunek. Gra przynosi niespotykaną dotąd jakość grafiki 3D oraz nowatorskie sterowanie. Tak dobrej gry akcji na urządzenia mobilne jeszcze nie było.

Infinity Blade wprowadza na iPhone i iPad niespotykaną dotychczas jakość grafiki 3D. Wszystko to dzięki silnikowi graficznemu Unreal Engine. Postacie w grze wyglądają niesamowicie, jak na grę na urządzeniach mobilnych oczywiście. Infinity Blade olśniewa szczególnie na iPhone 4 i iPadzie. Tak doskonała grafika ma jednak swoją cenę. Nie możemy swobodnie przemieszczać się po zastanym świecie, a jedynie rozglądać w określonych punktach i wskazywać naszemu bohaterowi, gdzie ma iść lub co podnieść.

Rozgrywka w Infinity Blade polega na pojedynku jeden na jeden z kolejnym potworem stojącym nam na drodze. Nie mamy tu jednak schematu polegającego na kombinacji dwóch klawiszy ataku i jednego bloku lub podobnych. Gra Infinity Blade została stworzona z myślą u urządzeniach dotykowych, dlatego sterujemy naszym bohaterem podczas walki używając gestów. Nie wystarczy jednak głupio machać na oślep. W zależności od tego co robi przeciwnik, jego cios lepiej zbić mieczem, uchylić się przed nim lub zablokować tarczą, a następnie wyprowadzić atak.

Za wygrane walki w Infinity Blade otrzymujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na zakup lepszego ekwipunku. Wraz z kolejnymi wygranymi walkami zwiększa się też nasze doświadczenie. Po przejściu na następny poziom możemy zainwestować je w rozwój potrzebnych nam cech. Jeśli znudzi nam się granie z komputerowymi przeciwnikami, możemy zmierzyć się z innymi graczami w trybie OnlineMultiplayer.

Możliwość rozwoju postaci oraz wciągające pojedynki przykuwają naszą uwagę na długie godziny do ekranu iPhone lub iPada (raz zakupioną grę możemy zainstalować na obu urządzeniach). Jeśli chcesz doświadczyć grafiki i rozgrywki, o której do niedawna można było pomarzyć na urządzeniach przenośnych, koniecznie pobierz Infinity Blade.

Tryb gry wieloosobowej - multiplayer Nowe magiczne pierścienie, miecze, tarcze i hełmy oraz nowy wróg.

Zmiany

  • Tryb gry wieloosobowej - multiplayer Nowe magiczne pierścienie, miecze, tarcze i hełmy oraz nowy wróg.
Infinity Blade

Download

Infinity Blade 1.4.1

Opinie użytkowników o Infinity Blade